Kariera

Koordynator projektów

O stanowisku

Koordynatorzy projektów sporządzają oferty dla naszych kontrahentów – podmiotów z sektora publicznego oraz spółek Skarbu Państwa oraz realizują pozyskane zamówienia poprzez zakup niezbędnych towarów i usług, a następnie skoordynowanie dostawy oraz przeprowadzenie odbioru końcowego.

Podstawowe zadania to sporządzanie wycen i ofert, analiza i przygotowanie niezbędnej dokumentacji, kontakt z kontrahentami na całym etapie realizacji projektu. Praca ma charakter handlowy, odbywa się w biurze w Ostrówku k. Wielunia lub w trybie pracy zdalnej. Praca zdalna możliwa jest po indywidualnym etapie wdrożeniowym w trybie mieszanym.

Kogo szukamy

VICTORES jest jedyną firmą o takim profilu w regionie, dlatego też brak styczności z zamówieniami publicznymi nie jest przeszkodą w procesie rekrutacji. Zapewniamy szkolenie z zakresu procedury zamówień publicznych, a także wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

Praca w branżach z naszej OFERTY będzie atutem, choć na stanowisku tym sprawdzą się także osoby, które nie mają większego doświadczenia zawodowego, ale mieć będą odpowiednie predyspozycje takie jak:

  • wysoko rozwinięte umiejętności planowania, organizowania i koordynowania pracy własnej jak i współpracowników - nad częścią projektów pracujemy w 2-4 osobowych zespołach,
  • wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów - współpracujemy zarówno z urzędnikami jako przedstawicielami naszych odbiorców, jak i z wieloma naszymi dostawcami i partnerami,
  • skrupulatność, odpowiedzialność oraz umiejętność rozwiązywania problemów; rynek zamówień publicznych jest sformalizowany i wymaga precyzji działań,
  • biegła obsługa komputera, w tym w trybie zdalnym; sprawne poruszanie się w sieci Internet; obsługa pakietu Office, komunikatorów online, poczty e-mail.

Oferujemy:

  • stabilny plan rozwoju kariery, w tym wzrostu wynagrodzenia i awansu,
  • szkolenie wstępne z zakresu procedury zamówień publicznych oraz szkolenia branżowe,
  • niezbędną pomoc i wiedzę, aby już od pierwszych tygodni osiągać zadowalające wyniki,
  • możliwość współpracy z wyjątkowym zespołem zbudowanym z ludzi z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii na rynku, który wspólnie będziemy dalej podbijać. 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz wynikiem testu osobowości 16Personalities na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2022 by Victores Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i administracja stron www OlimpWeb

Kontakt

  • ul. Bacciarellego 4A 51-649 Wrocław

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.